AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Kluivert mes Romes e Fulham

0 0
Read Time:33 Second

Justin Kluivert pritet të kalojë në Premier League.

Lojtari holandez, Justin Kluivert nuk është pjesë e planeve të Jose Mourinho dhe mund të largohet nga Roma gjatë kësaj vere.

Sipas raportimeve të fundit, Fulham është skuadra më afër për të gjetur një marrëveshje për lojtarin me tipare ofensive.

Fabrizio Romano bën të ditur se Fulham dhe Roma janë në një raund të ri negociatash për të mbyllur marrëveshjen për Kluivert.

Marrëveshja e plotë është arritur mes Fulham dhe Kluivert sa i përket kushteve personale të kontratës.

Tani gjithçka mbetet në dorë të klubeve për të gjetur akordin.

Mbetet të shihet nëse gjithçka do të mbyllet para fundit të merkatos së verës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=