AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Klopp : Ndeshje tmerruese luajtëm kundër Napolit

0 0
Read Time:30 Second

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë që humbja e tyre ndaj Napolit në xhiron e parë të Ligës së Kampionëve ishte një shfaqje horror.

Të Kuqtë u mposhtën në stadiumin “Diego Armando Maradona” me rezultat 4:1.

“Mbajtëm një takim me lojtarët. E shikova ndeshjen dhe në të shumtën e rasteve ishte shfaqje horror, me të thënë të drejtën”, ka thënë Klopp në konferencë për media.

“Djemtë e dinin, por e shikoj prapë, duke e qartë; ishte loja më e keqe që e kemi luajtur qëkur kam ardhur këtu dhe i kemi luajtur disa lojë të këqija”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=