AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Kjo është kërkesa për Ronaldon nga Ten Hag

0 0
Read Time:21 Second

Cristiano Ronaldo pritet të largohet nga Manchester United në janar. Duket se çdo gjë mes portugezit dhe “Djajve të Kuq” ka mbaruar.

Tashmë mediet britanike raportojnë se trajneri Erik ten Hag i ka kërkuar klubit që ta largojë sa më shpejt, pra që në janar CR7.

Tekniku shtohet se do të shmangë skenat dhe mosmarrëveshjet e reja si ato në ndeshjen ndaj Tottenham dhe të vendosë harmoni në dhomën e zhveshjes.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=