AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Kimmich : Duam të fitojm grupin

0 0
Read Time:37 Second

Joshua Kimmich ka folur lidhur me ndeshjet e radhës së kombëtares së Gjermanisë.

Gjermania do të luajë ndeshjet e radhës në kuadër të Ligës së Kombeve.

Para këtyre ndeshjeve, në konferencë për shtyp është paraqitur Joshua Kimmich, i cili ka thënë se synimi i gjermanëve është të dalin të parët në grup.

Sipas tij, një triumf në Ligën e Kombeve do të ndihmonte në vetëbesimin e kombëtares.

“Nëse nuk fiton, mungon pak vetëbesimi”, ka thënë Kimmich.

“Me këtë kemi të bëjmë tani. Ka të bëjë me synimin për të fituar grupin”, shtoi ai.

Gjermania do të shfrytëzojë ndeshjet e Ligës së Kombeve për të kapur ritmin para Kupës së Botës që do të luhet në Katar, mes nëntorit dhe dhjetorit të këtij viti. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=