AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Kepa : Kisha mundësi të largohësha

0 0
Read Time:33 Second

Kepa Arizabalaga e pranon se kishte mundësi që të largohej nga Chelsea në afatin kalimtar veror.

Portieri nuk ishte i kënaqur viteve të fundit me trajtimin që merrte nga klubi londinez, duke e humbur edhe vendin e titullarit.

Gjithsesi, hatermbetjet duket se kanë kaluar dhe spanjolli është i lumtur në “Stamford Bridge”.

Të paktën kështu lë të kuptohet deklarata e tij e fundit për El Largueron.

“Kisha mundësi ta lija Chelsean në këtë verë, por klubi më dha gjithnjë besim. Ne e analizuam mirë këtë lëvizje dhe jam i lumtur që qëndroj në një klub kaq të madh”, përfundoi ai.

I interesuar për shërbimet e Kepas ishte Napoli.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=