AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Keita gati të rinovoj

0 0
Read Time:26 Second

Liverpooli dëshiron të mbajë në ekip Naby Keita.

Naby Keita ka qenë mjaft i lidhur me një largim nga Liverpool.

Është ‘Football Insider’ tani po raporton se drejtuesit e klubit dhe lojtari janë në bisedime për kontratë të re në ‘Anfield’, përcjell lajmi.net.

Ata gjithashtu pretendojnë se klubi është ‘gjithnjë e më shumë shpresë’ për të rënë dakord për një marrëveshje me mesfushorin, kontrata aktuale e të cilit do të përfundojë në fund të sezonit.

Mbetet të shihet nëse do ketë akordim në mes dy palëve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=