AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Kaq para do të fitoj Milan nëse kualifikohet në Champions League

0 0
Read Time:21 Second

Milan është në përpjekje e sipër të arritur të marrë një biletë në fazën e eliminatore të Champions League.

Kampionët e Italisë aktualisht ndodhen në vendin e tretë me katër pikë. Kanë mbetur edhe dy ndeshje, dhe presioni mbi ta është i konsiderueshëm.

Sipas “Gazzetta dello Sport”, kualifikimi për në raundin e 1/16 të Champions League do t’i sillte Milanit rreth 60 milionë euro në total nga UEFA.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=