AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Kante në dyshim për kontratën e re

0 0
Read Time:36 Second

N’Golo Kante nuk do të rinovojë kontratën me Chelsea, nëse kushtet e ofruara nuk përmirësohen.

Raportime të ‘Dailymail’ bëjnë të ditur se Chelsea dhe N’Golo Kante janë akoma larg një marrëveshjeje për rinovim kontrate, përcjell lajmesportive.net.

Thuhet se lojtari nuk është i kënaqur me kushtet që i ka ofruar Chelsea për kontratën e re.

Pakënaqësia nuk ka të bëjë me pagën, por me vitet që i janë ofruar lojtarit. ‘Blutë’ kanë menduar për një kontratë dyvjeçare.

Kante dëshiron të ketë një kontratë më afatgjate sesa ajo që i është propozuar nga krerët e klubit.

Nëse palët nuk arrijnë të dakordohen për një rinovim, Kante do të largohet si lojtar i lirë verën e ardhshme. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=