AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Kante mungon 4 muaj

0 0
Read Time:24 Second

Ashtu siç pritej, N’golo Kante pritet të mungojë për plot katër muaj.

Lëndimi i lojtarit është më serioz nga ç’pritej dhe për rrjedhojë nuk do të jetë i gatshëm për Chelsean dhe kombëtaren e Francës.

Se dëmtimi mund të jetë i rëndë e tha edhe Graham Potter i cili u shpreh se nuk ka lajme të mira në lidhje me situatën e lojtarit.

Lajmin se francezi do të mungojë gjatë e dhanë Fabrizio Romano dhe  Adam Newson. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=