Kante duket se e ka ndarë mendjen që të largohet

0 0
Read Time:23 Second

Ngolo Kante duket se e ka ndarë mendjen që të largohet nga Chelsea.

Të paktën kështu raporton Footmercato, sipas të cilëve francezi nuk dëshiron të vijojë më me “Blutë”.

Gjithsesi, mesfushori nuk e ka ndërmend të largohet nga Londra.

Ditë më parë u raportua se lojtari i është ofruar Arsenalit dhe raportimet e përforcojnë edhe më shumë një mundësi që “topçinjtë” ta marrin qysh në janar.

Kontrata e francezit me Chelsean skadon në verën e vitit 2023.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %