AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Kahn: Mane dhe De Ligt e donin vetëm Bayernin

0 0
Read Time:37 Second

Drejtori i Bayern Munich, Oliver Kahn ka folur për dy lojtarët e tyre më të ri.

Merkaton e verës ‘bavarezët’ bën dy goditje të fuqishme.

Ata morën shërbimet e anësorit senegalez, Sadio Mane dhe mbrojtësit holandez, Matthijs de Ligt.

Së fundmi është drejtori i klubit që ka thënë se të dy donin transferimin vetëm në ‘Allianz Arena’.

“Sadio Mane donte të vinte në Bayern vetëm nga Liverpooli dhe jo në ndonjë klub tjetër. Ai do të bëjë gjëra të mëdha këtu. Ishte e njëjta gjë për Matthijs de Ligt – një lojtar të cilin pothuajse çdo klub kryesor në Evropë donte ta nënshkruante, por vetëm donte të bashkohej me ne”, tha ai.

Kujtojmë së për dyshen në fjalë kishin shfaqur interesim disa klube evropiane.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=