AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Juventusi fillon bisedimet me PSG-në për Paradesin

0 0
Read Time:34 Second

Juventus thuhet se është në negociata me Paris Saint-Germain për mesfushorin Leandro Paredes.

Sipas Corriere dello Sport dhe Sky Sport Italia, Paredes është një nga lojtarët e pëlqyer nga trajneri i ri Andrea Pirlo si një përforcim ideal.

Ai luajti për 18 muaj në Zenit St Petersburg para se të transferohej në PSG në Janar të vitit 2019 për 40 milionë euro.

Paredes luajti 33 paraqitje për parisienët në sezonin 2019-20, duke kontribuar me një gol dhe një asistim.

Është e mundur që Juve të përpiqet të përdorë shkëmbimet e lojtarëve për të ulur çmimin e kërkuar, me Mattia De Sciglion që dihet se është objektiv i PSG-së. /sportnews3

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=