AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Juventusi e nis mbarë sezonin e ri në Serie A

0 0
Read Time:33 Second

Juventusi ka fituar ndeshjen ndaj Sassuolos.

‘Zonja e Vjetër’ fitoi 3:0 në ‘Allianz Arena’ ndaj Sassuolos.

Kështu duke nisur mbarë edicionin e ri në ligën italiane.

Serinë e golave e hapi transferimi i këtij afati kalimtar, Angel Di Maria i cili shënoi një supergol në minutën e 26`.

Nga pika e bardhë i saktë u tregua Vlahovic në minutën e 43` të takimit.

Pjesa e parë u mbyll 2:0 në favor të ‘Bianconerëve’.

Edhe në 45 minutat e tjerë u krijuan raste nga të dy ekipet, por ishte Juve që shënoi sërish.

Në minutën e 51` Vlahovic shëoni golin e dytë personal dhe të tretin në ndeshje.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=