AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Juventus rrezik edhe për Europa Ligë,Milan fiton ndaj Zagrebit

0 0
Read Time:36 Second

Juventus i thotë lamtumirë Champions League. Bardhezinjtë janë mposhtur 4-3 nga Benfica dhe tashmë rrezikojnë edhe Europa League, pasi ndan vendin e  3 me nga 3 pikë me Maccabi Haifa. Shiko golat

Ndërkohë në ndeshjen tjetër të grupit H PSG ka shkaterruar 7-2 Maccabi Haifa duke mbajtur kreun po aq sa ka dhe Benfica por me golavarash më të mirë. shiko golat

Në grupin E Milani ka fitur 0-4 ndaj Dinamo Zagreb duke u ngjitur në vendin e  2 me 7 pikë. Shiko golat

Ndërkohë, më grupin  F Real Madrid është befasuar nga Leipzig duke u mposhtur 3-2, megjithatë Los Blancos mbajnë kreun me 10 pikë, i ndjekur nga Leipzig me 9 pikë. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=