AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Juventus kërkon Bernat

0 0
Read Time:29 Second

Juventusi kërkon shërbimet e mbrojtësit, Juan Bernat.

Sipas ‘Gazzetta dello Sport’, gjigantët e Serie A Juventus janë të etur për nënshkrimin e mbrojtësit të majtë të Paris Saint-German, Juan Bernat në afatin kalimtar të janarit.

Me Nuno Mendes që fillon rregullisht si mbrojtës i majtë i klubit që nga sezoni i kaluar, koha e lojës së 29-vjeçarit është zvogëluar, gjë që mund ta shtyjë atë të largohet nga klubi dhe t’i bashkohet skuadrës italiane.

Bernat ka kontratë me PSG-në deri në vitin 2025 dhe sipas ‘Transfermarkt’ vlerësohet me 12 milionë euro.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=