AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Juventus e Milan dëshirojn De Paul

0 0
Read Time:24 Second

Diego Simeone nuk po llogaritë në shërbimet e Rodrigo De Paul.

Ylli argjentinas i Atletico Madrid, Rodrigo De Paul nuk ka të ardhme te skuadra e Atletico Madrid, së paku sa Diego Simeone të jetë në krye të stolit.

Raportimet të ‘Marca’ bëjnë të ditur se lojtari ka humbur pozitën e tij dhe tashmë këtë situatë të tij po synojnë ta shfrytëzojnë gjigantët italianë.

Thuhet se Milan dhe Juventus të dyja janë të interesuara për kartonin e mesfushorit të Atleti.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=