AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Juventus afër Dzekos

0 0
Read Time:30 Second

Edin Dzeko vazhdon të jetë objektivi kryesor i Juventusit për repartin e sulmit.

Zonja e Vjetër prej kohësh besohet se ka një marrëveshje me sulmuesin boshnjak, por mungon ajo me Romën.

Giallorosët i kanë bërë të qartë kampionit italian që duan 15 milionë euro për ta lënë të lirë Dzekon.

Ndërkohë drejtori sportiv Paratici tani ka futur në lojë kartonin e mesfushorit gjerman Sami Khedira.

Gjermani i pëlqen jashtëzakonisht shumë Romës, por ai ende nuk është bindur për një kalim në kryeqytet.

Por përveç Dzekos, Juve interesohet edhe për dy lojtarët tjerë të Romës, Alessandro Florenzin dhe Justin Kluivertin.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=