AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Juve turpërohet në Maccabi, me një këmbë jashtë Champions

0 0
Read Time:27 Second

Një Juventus zyrtarisht në krizë. Bardhezinjtë janë mposhtur 2-0 ndaj Maccabi Haifa dhe tashmë janë me një këmbë jashtë Champions League.

Italianët e pësuan që në pjesën e parë, kur për vendasit realizoi 2 herë Atzili 7′ 47.

Kjo humbje e lë Juventusin në vendin e 3 me vetëm 3 pikë, 4 më pak se PSG dhe Benfica që luajnë sot në mbrëmje.

Ndërkohë, kualifikimi bëhet edhe më i vështirë për mos thenë i pamundur, pasi kanë mbeture dhe 2 ndeshje nga përfundimi i fazës së grupeve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=