AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Juve kërkon zëvendësues për Alex Sandro

0 0
Read Time:40 Second

Skuadra e Juventus është vënë në kërkim të një zëvendësuesi për Alex Sandro.

Mbrojtësi brazilian i krahut, Sandro po shkon drejt fundit të aventurës së tij me skuadrën e Juventus, dhe ‘Zonja e Vjetër’ synon të gjejë një zëvendësues për të në merkaton e janarit.

Sipas raportimeve të ‘Tuttosport’, anëtari i Benfica, Alejandro Grimaldo është prioriteti për ‘Biankoneri’.

Po ashtu, edhe Raphaël Guerreiro është në mesin e alternativave për të zëvendësuar Sandro.

Mbrojtësi brazilian ka kontratë me Juventus vetëm deri në qershor të vitit 2023.

Juventus s’do ti ofrojnë rinovim kontrate lojtarit, pasi s’janë të kënaqur me paraqitjet e tij në sezonet e fundit.

Përparësia e Juventus është që edhe kontratat e Grimaldo dhe Guerreiro skadojnë në qershorin e 2023, prandaj një marrëveshje me njërin prej tyre është më e lehtë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=