AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Juve barazon me Romen

0 0
Read Time:33 Second

Juventusi dhe Roma kanë ndarë pikët në këtë xhiro të Serie A.

1:1 përfundoi kryendeshja e kësaj jave në ligën italiane.

‘Zonja e Vjetër’ e nisën më mirë takimin, pasi pas vetëm dy minutash ishte Dusan Vlahovic që shënoi një supergol nga goditja e dënimit.

Pas golit të disavatazhit, Roma po kërkonte atë të barazimit, por në 45 minutat e para nuk e arritën.

Ishte Tammy Abraham që pas asistimit nga Paulo Dybala tundi rrjetën e Wojciech Szczesnay, për të barazuar rezultatin në 1:1.

Të dy skuadrat po kërkonin golin e avantazhit, por që asnjëra nuk e arritën.

Me këtë barazim Juventusi ka pesë pikë, kurse Roma shtatë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=