AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Jorginho i lumtur tek blutë

0 0
Read Time:30 Second

Jorginho është i lumtur me ‘Blutë e Londrës’.

Mesfushori i Chelseat, Jorginho, po kërkon të zgjasë qëndrimin e tij në ‘Stamford Bridge’ në mesin e disa ofertave të tjera që janë drejt tij.

Agjenti i tij Joao Santos ka konfirmuar se mesfushori është në bisedime me ‘Blutë’ për të nënshkruar një marrëveshje të re dhe është i etur për të vazhduar në Londër.

Kontrata e tij aktuale skadon në verën e vitit 2023.

“Ne jemi në qershor. Ne kemi prioritet Chelsean dhe po shkojmë drejt tij,” tha Santos.

Kujtojmë që Barcelona dhe Juventusi janë duke e monitoruar situatën e italianit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=