AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Jesus mund të mungoj ndaj Leeds

0 0
Read Time:45 Second

Lojtari i Arsenal, Gabriel Jesus është në dyshime për ndeshjen e nesërme.

Trajneri i ‘Topçinjve’, Mikel Arteta ka zbuluar se nuk është i sigurt nëse Gabriel Jesus do të jetë i disponueshëm për ndeshjen e Premier Ligës kundër Leeds United të dielën.

Jezusi kërkoi trajtim nga stafi mjekëso në përplasjen kundër Liverpool-it pas një përplasjeje të rëndë me Alisson Becker dhe Virgil van Dijk.

Mikel Arteta zbuloi se 25-vjeçari ishte lënë jashtë “si një masë paraprake” për udhëtimin në Norvegji të enjten, por mendohej se ai do të kthehej në skuadrën e ditës së ndeshjes të dielën.

Kur u pyet në konferencën e tij për shtyp para ndeshjes nëse Jesus do të ishte në dispozicion, Arteta u përgjigj: “Nuk e di. Është e qartë se ai ka disa shqetësime pas ndeshjes kundër Liverpool.

Arsenali do jetë mysafirë i Leedsit nesër, me fillim nga ora 15:00.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=