AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Jesus : Duhet të përmisohemi

0 0
Read Time:39 Second

Gabriel Jesus ka dhënë disa komente pas humbjes së Arsenal ndaj Manchester United.

Sulmuesi brazilian, Gabriel Jesus ka thënë se humbja e pësuar ndaj Man United duhet të lihet prapa dhe skuadra duhet vazhdoj të përmirësohet.

Për ish-anëtarin e Manchester City, skuadra ka potencial të madh, si grupi më i ri në ligën angleze.

“Nëse shihni skuadrën tonë, shihni se jemi akoma të rinj. Është skuadra më e re në ligë, në ligën më të fortë në botë”, ka thënë Gabriel Jesus.

“Ne duhet, siç kam thënë, të qëndrojmë së bashku dhe të përmirësohemi si skuadër dhe të mos mendojmë për këtë. Kjo shkoi”, shtoi braziliani.

Arsenal ka pësuar humbjen e parë këtë edicion, pasi mori të gjitha fitore në fillim të sezonit, deri në udhëtimin në ‘Old Trafford’. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=