James tek Olympiakos?

0 0
Read Time:18 Second

Mesfushori kolumbian, James Rodriguez pritet të bëjë një tjetër lëvizje.

Lojtari nuk është rehatuar së fundmi me skuadrat e tij dhe tashmë pritet të bëjë një tjetër lëvizje.

Sipas raportimeve të Fabrizio Romano, James është pran transferimit tek Olympiacos.

Ylli kolumbian do të udhëtojë drejt Greqisë sot.

Testet mjekësore janë caktuar dhe ka një marrëveshje verbale në parim, për një huazim.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %