AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Italia mund Anglin e cila bie në ligën B

0 0
Read Time:30 Second

Skuadra e Anglisë nuk di për fitore në Ligën e Kombeve.

Ekipi i Gareth Southgate ka pësuar edhe humbjen e radhës, këtë herë nga Italia 1:0.

Në pesë ndeshje sa kanë zhvilluar ‘Tre luanët’ kanë tri humbje dhe dy barazime.

Një seri aspak e mirë për gjigantin evropian.

Këtë takim paraqitje më të mirë kishin anglezët, por nuk arritën të shënojnë.

Ishte Raspadori që me një supergol në minutën e 68`, i dhuroi fitoren Italisë.

Kështu Anglia bien në Ligën B, pasi kanë pozitën e fundit me 2 pikë, kurse Italia në pozitën e dytë më tetë gjithsej.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=