AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Isak ne Newcastle?

0 0
Read Time:15 Second

Real Sociedad dhe Newcastle kanë arritur marrëveshje për Alexander Isak.

Lajmin e konfirmoi Fabrizio Romano, përmes një postimi në Twitter.

Marrëveshja në mes të klubit të ardhshëm dhe lojtarit do të jetë shumëvjeçare.

Shumica e çështjeve tashmë janë diskutuar dhe ka mbetur vetëm hedhja e firmës së lojtarit. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=