AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Interi ka pasur interesim për Dybalan

0 0
Read Time:33 Second

Interi konfirmon se kanë pasur interesim për transferimin e Paulo Dybalas.

Dybala këtë verë i skadoi kontrata me Juventusin, andaj kaloi në Romë si një lojtar i lirë.

Por, interesim për të kanë shfaqur edhe Interi, e këtë e ka konfirmuar së fundmi nënkryetari i klubit, Javier Zanetti.

“Po, ka pasur një negociatë për Dybala. Por kur nënshkruam me Lukakun, menduam se tashmë kishim një sulm të rëndësishëm. Unë e shoh atë mirë te Roma, Mourinho e di këtë. dhe e di që do të mund ta përfitojë në maksimum”, u shpreh ai.

Argjentinasi në gjashtë ndeshje me ekipin e Jose Mourinhos ka katër gola dhe dy asistime.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=