AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Inter i gatshëm ndaj Plzen

0 0
Read Time:39 Second

Kundër Viktoria Plzen, Inter do të luajë një nga ndeshjet më të rëndësishme të sezonit, ditën e mërkurë.

Zikaltërit kërkojnë vetëm fitoren dhe kështu do të arrijnë të kualifikohen për fazën tjetër jashtë grupeve. Kjo fitore e Interit, do të bënte që Barcelona të kalonte në Europa League, një goditje e madhe për Xavin.

Gazetat italiane mundohen të parashikojnë sipas burimeve të tyre, se si do të startojë ekipi i Inzaghit. Lukaku do të kthehet në skuadër, por do të nisë ndeshjen nga pankina, prandaj në sulm do të jetë Dzeko me Lautaron.

Në të majtë, mundësi e artë për gjermanin Gosens nga minuta e parë, ndërsa në të djathtë holandezi Dumfries.

Asllani me shumë mundësi do të jetë në stol, por gjithçka mund të ndryshojë në ditën e sfidës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=