AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ibra thuhet se ka pranuar oferte e Milanit

0 0
Read Time:32 Second

Zlatan Ibrahimovic thuhet se ka arritur një marrëveshje me Milanin dhe ka nënshkruar një marrëveshje një vjeçare me vlerë shtatë milionë euro në sezon.  

Suedezi nuk ishte kthyer në Milano kur pjesa tjetër e skuadrës filloi përgatitjet për sezonin 2020-21, duke pritur për marrëveshjen përfundimtare me kuqezinjtë.

38-vjeçari bëri një ndikim masiv pas kthimit të tij në janar dhe drejtori teknik Paolo Maldini kishte konfirmuar tashmë se ai kishte bërë objektiv rinovimin e Ibrës.

Zlatan kontribuoi me 10 gola në 18 ndeshje të Serie A që nga rikthimi i tij dhe do të tentojë të ndihmojë klubin në sezonin e ri që fillon më 19 shtator.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=