Holmgren humbet sezonin e NBA

0 0
Read Time:21 Second

Oklahoma City Thunder duhet t’i bëjë llogaritë pa lojtarin e tyre Chet Holmgren.

Amerikani u lëndua dhe me shumë gjasë do të jetë jashtë për pjesën më të madhe të sezonit.

Këtë e konfirmoi Adrian Wojnarowski i cili tha se lojtari pësoi një dëmtim në këmbën e majtë.

Në të njëjtën linjë me të qëndroi edhe Bleacher Sport i cili konfirmoi se lojtari me gjasë e ka humbur sezonin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %