AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Hollanda fiton lehtë ndaj Polonisë

0 0
Read Time:25 Second

Kombëtarja holandeze ka fituar ndaj asaj polake.

Holanda ka mposhtur lehtësisht 2:0 skuadrën e Polonisë.

Ekipi i udhëhequr nga Louis van Gaal zhvilluan paraqitje më të mirë, kështu duke arkëtuar edhe pikët e plota.

Golat për holandezët i shënuan Gakpo në minutën e 14` dhe Bergwijn në të 60`.

Polonia në anën tjetër kishin raste me yllin e tyre, Robert Lewandowskin, por nuk u konkretizuan.

Me këtë fitore Holanda ka 13 pikë në vendin e parë, kurse Polonia 4 në të tretin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=