AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Hidhet shorti i EL

0 0
Read Time:19 Second

Ka përfunduar shorti për fazën e grupeve të Europa League.

Arsenali, Roma dhe Manchester United i kanë mësuar kundërshtarët e tyre të ardhshëm.

Arsenali ka kundërshtarë PSV, Bodo Glimt dhe Zurich në grupin A, Man Utd ka punë me Real Sociedad, Sheriff dhe Omonia.

Roma në anën tjetër luan me Betisin, HJK dhe Ludogorets.

Më poshtë gjeni listën e plotë të të gjitha grupeve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=