AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Haller rikthehet në stërvitje

0 0
Read Time:16 Second

Pas operacionit për trajtimin e kancerit të testikujve, Sebastian Haller rifilloi stërvitjen.

Sulmuesi i Dortmund ka zhvilluar sot një seancë të personalizuar në qendrën sportive të ish-klubit të tij të Ajax.

Schreuder e ka konfirmuar këtë duke thënë: “Ai na pyeti nëse mund të stërvitej në ambientet tona dhe ne pranuam.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=