AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Gunners fitojn sërish

0 0
Read Time:30 Second

Skuadra e Arsenal do të jetë lidere e Premier League edhe pas kësaj xhiroje.

‘Gunners’ kanë marrë tri pikë në udhëtim kundër skuadrës së Leeds United.

Skuadra e Mikel Arteta fitoi me rezultatin minimal, 0:1, me golin e shënuar nga Bukayo Saka.

Ylli anglez gjeti golin në minutën e 35’ të takimit, i asistuar nga Martin Odegaard.

Leeds mund të barazonin ndeshjen në minutën e 64’, kur Bamford gjuajti nga penalltia por s’ishte i saktë.

Me fitoren e regjistruar sot, Arsenal shkon në 27 pikë dhe siguron lidershipin edhe për një xhiro. Leeds mbetet në nëntë pikë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=