AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Guardiola: Nuk e shikoj rënditjen, Liverpool është rivali më i madh

0 0
Read Time:35 Second

Liverpool ka qenë gjithmonë dhe do të mbetet gjithmonë rivali më i madh i Manchester City.

Guardiola, dy ditë para përplasjes direkte me Liverpool, nuk përjashton nga maja skuadrën e Klopp, aktualisht në vendin e dhjetë në Premier League me -14 pikë nga vendi i parë.

“Ndeshja do të vendoset nga ajo që do të ndodhë në fushë, jo nga fakti i rënditjes. Është një ndeshje e vështirë. Unë e di cilësinë që ata kanë dhe ata e dinë cilësinë që ne kemi.

Nëse do të kishte dhjetë ndeshje për të përfunduar, do të thoja se Liverpool nuk mund ta mposhtë Arsenalin, por me Kupën e Botës në mes gjithçka mund të ndodhë”, lartëson Guardiola Liverpoolin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=