AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Guardiola lavdon Bellingham

0 0
Read Time:38 Second

Pep Guardiola nuk ka kursyer lëvdatat e tij për lojtarin e Borussia Dortmund, Jude Bellingham.

Bellingham është një nga lojtarët më premtues në botën e futbollit. Anglezi po shkëlqen te Dortmund dhe pritet që vera e ardhshme të shoh disa skuadra në garë për të.

Lëvdata për mesfushorin ka dhënë edhe Guardiola, i cili thotë se të gjithë e dinë se Bellingham është i shkëlqyer.

“Ai është një lojtar i jashtëzakonshëm”, ka thënë Guardiola për Bellingham, përcjell lajmesportive.

“Unë mendoj se të gjithë e dinë këtë, jo vetëm sepse e thotë trajneri i Man City. Por, të gjithë e dinë këtë”, shtoi trajneri i City.

Liverpool thuhet se do të jetë skuadra që do të prijë garën për Jude Bellingham, në verën e ardhshme. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=