AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Griezmann do jetë lojtar i Atleticos

0 0
Read Time:25 Second

Antoine Griezmann do jetë lojtar i Atletico Madrid.

E ardhmja e francezit tashmë dihet.

Pas shumë bisedimesh në mes Barcelonës dhe Atleticos për lojtarin, duket së drejtuesi e klubeve kanë rënë dakord.

Sipas njoftimit të Fabrizio Romanos, Griezmann do të jetë lojtar i Atletico Madridit me një marrëveshje të përhershme për 20 milionë euro plus shtesa, marrëveshje e nënshkruar përfundimisht me Barcelonën.

Griezmann ka pranuar javë më parë, ai donte vetëm Atleticon.

Kujtojmë që francezi ka qenë në formë huazimi te ‘rojiblancos’ nga ‘Blaugrana’.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=