AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Graham : Nuk flas për Nkunku

0 0
Read Time:25 Second

Trajneri i ri i Chelseat, Graham Potter, ka vendosur që të mos e komentojë ardhjen e Christopher Nkunkut në “Stamford Bridge”.

Lojtari i kompletoi testet mjekësore javën e kaluar dhe në verë pritet që të kalojë te londinezët.

I pyetur në lidhje me këtë lëvizje të klubit të tij, Potter shprehet shkurt: “S’kam koment”.

Njëjtë sikurse edhe Potter, të heshtur këtë çështje preferojnë ta mbajnë edhe drejtuesit e “bluve”, që po e presin verën për të lëvizur konkretisht dhe për ta zyrtarizuar.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=