AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Giroud : Jemi të lumtur me fitorën

0 0
Read Time:24 Second

Sulmuesi i Milanit, Olivier Giroud, foli për “Sky” pas fitores 0-4 ndaj Dinamo Zagreb.

I pyetur nga gazetari nëse kjo ndeshje ishte për të dhe për klubin më e mira në Europë, sulmuesi francez u përgjigj:

“Një fitore e madhe. Ne e përgatitëm mirë këtë ndeshje, donim të fillonim fuqishëm, me një dëshirë të madhe për të bërë mirë dhe për të qenë efektiv në front. Mund të kishim shënuar më shumë, por jam i kënaqur me rezultatin.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=