AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Giresse dua Francën në kualifikime

0 0
Read Time:38 Second

Kosova ka shënuar fitore bindëse me rezultat 5-1 kundër Qipros dhe pas kësaj fitoreje mbetet në Ligën C të Ligës së Kombeve.

Më 9 tetor, Dardanët do t’i mësojnë edhe kundërshtarët në kualifikimet për Kampionatin Evropian dhe fitorja e sotme (e martë) do t’i mundësojë ekipi të Alain Giresse, të jetë në vazo më të mirë.

Në një prononcim për Klan Kosova, përzgjedhësi ka thënë se do të donte të ndeshej me Francën.

“Nuk kam ndonjë kombëtare të preferuar me të cilën dua të luaj veçanërisht. Vendi i dytë na mundëson që të ndodhemi në një vazo më të mirë sa i përket ekipeve. Po nëse luajmë ndaj dikujt do të doja të luaja kundër Francës dhe të kualifikohemi. Pse jo”, është shprehur Giresse.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=