AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Gavi rinovon me Barcen

0 0
Read Time:21 Second

Gavi ka vendosur të rinovojë kontratën me Barcelonën, deri në vitin 2026.

Kështu ka deklaruar gazetari i njohur, Fabrizio Romano, i cili ka thënë se paga e Gavit do të rritet, pas zhvillimit fantastik të spanjollit, në 15 muajt e fundit.

Gavi gjithashtu do të ketë klauzolë një miliard euro, transmeton lajmesportive.net.

Barça pritet të dalë së shpejt me njoftim zyrtar dhe detajet e kontratë së tij.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=