AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Freiburg fiton,Bayern ngec

0 0
Read Time:42 Second

Bayern Munich nuk ia ka dalë të fitojë në Berlin. Kampionët në fuqi të Gjermanisë barazuan 1-1 kundër Union Berlin, me një ndeshje që nisi me golin e vendasve.

Becker që në minutën e 12-të e ccoi topin në rrjetë, por festa zgjati  shumë pak. Kimmich vendosi baraspeshën dhe më pas Bayern u mundua të shënonte golin e fitores, por pa sukses.

Freiburg ka përfituar dhe me fitoren 3-2 në transfertë kundër Bayer Leverkusen, ka marrë vendin e parë në klasifikim. Festë edhe për Werder Bremen, që mposhti 2-0 Bochum të vendit të fundit.

Stuttgart-Schalke përfundoi në barazim 1-1, kurse Koln mundi jashtë fushe me rezultatin 4-2 skuadrën e Wolfsburg.

UNION BERLIN-BAYERN MUNICH 1-1
Becker 12’ / Kimmich 15’

BAYER LEVERKUSEN-FREIBURG 2-3
Demirbay 16’, Schick 65’ / Ginter 48’, Gregoritsch 51’, Doan 72’. /

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=