AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Formacionet zyrtare : Ballkani – Sivasspor

0 0
Read Time:26 Second

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Ballkani – Sivasspor.

Ekipi nga Suhareka janë nikoqir të klubit turk, sot në ‘Fadil Vokrri’.

Ballkani do kërkojë fitoren e dytë ndaj Sivasspor, pas fitores javën që shkoi 4:3 në udhëtim.

Fitorja e sotme do ishte tejet e rëndësishme, pasi do rriste gjasat për një kalim në fazën tjetër të Ligës së Konferencës.

Suharekasit do kenë mbështetjen maksimale në ‘Fadil Vokrri’, pasi të gjitha biletat për këtë takim janë shitur.

Ndeshja në mes Ballkanit dhe Sivasspor fillon në orën 21:00.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=