AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Formacionet e mundshme Barca-Bayern

0 0
Read Time:32 Second

Camp Nou do të presë një sfidë të jashtëzakonshme mbrëmjen e sotme, ku Barcelona do të ndeshet me Bayern Munich.

Bavarezët kanë siguruar kualifikimin, duke korrur një rekord të përsosur me katër fitore në katër ndeshje.

Barcelona shpreson të fitojë ndaj Bayern Munich dhe gjithashtu që Plzen të marrë të paktën barazimin ndaj Interit.

Nëse Inter fiton ndaj Plzen, atëherë rrugëtimit të Champions për Barcelonën i vjen fundi.

Formacionet e mundshme:

Barcelona (4-3-3): Ter Stegen; Bellerin, Kounde, Garcia, Alonso; De Jong, Busquets, Pedri; Dembele, Lewandowski, Gavi .

Bayern Munich (4-2-3-1): Ulreich; Pavard, Upamecano, De Ligt, Davies; Kimmich, Goretzka; Coman, Musiala, Gnabry; Mane .

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=