AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Fofana tek Chelsea për 7 vitet e ardhëshme

0 0
Read Time:36 Second

Wesley Fofana është lojtari më i ri Chelsea-t. “Blutë” e Londrës zyrtarizuan sot afrimin e mbrojtësit 21-vjeçar, i cili ka firmosur një kontratë 7-vjeçare.

Me të përfunduar nënshkrimin e tij, Fofana tha: “Dy ditët e fundit kanë qenë shumë të rëndësishme për mua dhe jam shumë i lumtur.

U stërvita këtë mëngjes me ekipin dhe është një ëndërr e bërë realitet për mua.  Unë jam këtu për të fituar trofe, Champions League, Premier League, FA Cup, Carabao Cup, gjithçka. Kam ardhur këtu për të fituar dhe klubi është ndërtuar për të fituar trofe, kështu që unë jam këtu për këtë qëllim.”

Fofana u ble nga Leicester City për shifrën e 70 milionë paundve plus bonuset.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=