AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Fofana lojtar i Chelsea

0 0
Read Time:20 Second

Është arritur marrëveshja në mes të Chelseas dhe Leicester Cityt për mbrojtësin Wesley Fofana.

Kështu të paktën raporton Fabrizio Romano, sipas të cilit gjithçka sa i përket dakordimit u finalizua të premten.

Francezi do të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2028 me londinezët.

Vlera e këtij transferimi pritet të jetë diku rreth 75 milionë funte.

Tashmë ka mbetur vetëm të rregullohet vetëm çështja e dokumenteve. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=