Fiton Tottenham 2-1 ndaj Fulham

0 0
Read Time:16 Second

Tottenhami e ka marrë një fitore të rëndësishme ndaj Fulhamit në Premier League.

Spurs fituan 2-1, në një përballje të luftuar nga të dyja palët.

Për vendasit shënuan Hojbjerg dhe Kane, ndërsa mysafirët e gjetën rrugën e rrjetës me Mitrovic.

Kjo fitore i mban londinezët vetëm një pikë larg vendit të parë. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %