Fiton Roma e Inter

0 0
Read Time:10 Second

Roma ka fituar 3-0ndaj Monzas. Dybala shkëlqeu me dopietë ndërsa golin e 3 e realizoi Ibanez.

Fitore ka arritur edhe Interi që mposhti 3-1 Cremonese me golat e Correa, Barella dhe Martinez.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %