AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Fiton Kukesi e Kastrioti

0 0
Read Time:25 Second

Eshtë mbyllur dhe java e 7 e Abissnet Superiore. Kukësi ka fituar 2-0 në shtëpi ndaj Bylis me golat e Ferreira, dhe Taipi.

Verilindorët mbeten në vendin e 8 me 8 pikë, ndërsa Bylis renditet i 4 me 11 pikë.

Në ndeshjen tjetër Kastrioti mposhti 2-1 Teutën. Miqtë shënuan të parët me Karabecin, por golat e Karakaci dhe Morbeck i dhuruan suksesin vendasve.

Kastrioti ngjitet në vendine 7 me 9 pikë, ndërsa Teuta mbetet në fund me vetëm 4 pikë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=