AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Fitojnë Drita e Malisheva

0 0
Read Time:22 Second

Kanë përfunduar dy sfidat e parapara për sot në kuadër të Superligës së Kosovës.

Drita “shkërmoqi” Llapin, duke e mposhtur hiç më pak se 4-0, ndërsa Malisheva triumfoi 2-3 si mysafir i Trepçës 89’.

“Intelektualët” i gjetën golat me anë të Besnik Krasniqit (10’, 26’) dhe Almir Kryeziut (46’) e Simonovskit (57’).

Në ndeshjen tjetër për Malishevën shënuan Gavazaj (56’, 69’) dhe Bajrami (25’), kurse për vendasit Mba (42’) dhe Dushi (87’).

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=